TEOG Başarısı Ödüllendirildi

TEOG Başarısı Ödüllendirildi

Pınar Koleji her yıl olduğu gibi bu yıl da TEOG sınavında zirvede. Çorum’un 25 yıllık köklü ve daima zirveyi hedefleyen Eğitim Kurumu bu yıl da başarısından söz ettiriyor. 19-20 Nisanda yapılan TEOG sınavında 4 öğrencimiz sınav sorularının tamamını doğru yaparak,5 öğrencimizde sadece 1 yanlışla Pınar Kolejinin gururu olmuşlardır.

Bu gururu bizlere yaşatan öğrencilerimiz kolej yönetimi tarafından ödüllendirildi. Pınar Koleji Genel Koordinatörü Kazım ALPOĞLU öğrencilerimize altın ve plaket ödüllerinin yanında tüm öğrencilerine de çiçek takdim ederek başarılarını kutladı. Pınar Eğitim Kurumları olarak uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyim alt yapısıyla öğrencilerini en iyi şekilde sınavlara hazırladıklarını ifade eden ALPOĞLU “ Pınar Koleji olarak köklü bir eğitim geleneğine sahibiz. İyi bir eğitim kadrosu ve iyi bir sistemle öğrencilerimizi en doğru şekilde sınavlara ve geleceğe hazırlıyoruz.” dedi. Pınar Koleji olarak güçlü ve nitelikli eğitimci kadrosu ile Çorum’da kaliteyi önde tutarak başarının sabit adresi olmaya devam edecektir.

Şimdiden gelecek yılın planlamasını yaparak uygulamaya koyan kurumumuz 7. Sınıflarımızda TEOG ön hazırlıklarına başlamıştır. Kurumumuza haklı gururu yaşatan öğrencilerimize , bu başarıda büyük katkıları olan öğretmenlerimize ve bizlerden desteğini hiç esirgemeyen velilerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz.

MY Online Akademi