_

Anaokulu

_

Öğrencilerimizin ne istediğini bilen, neden, sonuç ilişkisi kurabilen, sorgulayan araştıran ve üreten bireyler olabilmeleri için kişilik temellerini atıyor; onların bilişsel, sosyal, duygusal ve dil beceri yönünden gelişmelerini sağlıyoruz. MY Kolej okul öncesi eğitimimizde dönem başında programlanmış olan özgün takvimler, eğitim programları ve profesyonel eğitimcilerimiz tarafından yaş ve ilgi gereksinimleri ölçülerek değerlendirme programları hazırlanır.

 

Kampüslerimizde öğrencilere sunulan zengin dil olanaklarının yanında kültürel ve sosyal etkinliklerden de yaralanma şansı sağlanmaktadır. Akademik olarak tecrübeye sahip öğretmenlerimiz, ailesine ve çevresel tüm faktörlere karşı sevgi ve saygıyla yaklaşan öğrenciler yetiştirmek için rol model olurlar. Okul öncesi eğitimimizde öğrencilerimizin konuşma ve dinleme etkinlikleri ile el becerilerinin ön plana çıkarılması sağlanmaktadır.

Bilgi Talep Formu

Eğitim programları, kampüslerimiz ve ücretlerle ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Veli Adı Soyadı
_

FELSEFE VE AMAÇLAR

Okul öncesi öğrencilerimizin program sonunda problem çözebilen ve sorumluluk sahibi öğrenciler haline gelebilmesi amaçlanmaktadır.

Okul Öncesi eğitim sürecinde öğrencinin yaratıcı yönlerini ortaya çıkartmak hedeflenmektedir.

Sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirebilmek için Psikolojik Danışmanlarımız, Rehberlik birimimiz ve öğretmenlerimiz koordineli olarak çalışmaktadır.

Okul – aile işbirliği üst düzeyde ele alınarak, öğrencilere doğru rehberlik edilmektedir.

Öğrencilerimizin grup etkinliklerine katılması, sağlıklı ilişkiler kurması, kültürel değerlerine sahip çıkması ve sosyalleşme gibi olguları okul öncesi eğitimden başlayarak kazandırmaktayız.

_

Güvenlik

Okul içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının tesis edilerek öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin can ve mal güvenliği amacı ile güvenlik hizmetimiz mevcuttur. 7/24 kamera sistemi ile okul içi, okul dışı ve okul çevresi olmak üzere kontrol edilmektedir.

Ulaşım Hizmetleri

Okulumuz alanında uzman servis işletmeleri ile çalışmaktadır. Güven, düzen ve özen çerçevesi içerisinde ulaşımda zaman kaybı yaşanmadan öğrencilerimizin konforlu ve emniyetli bir şekilde yolculuklarını gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Tüm yasal mevzuat ve güvenlik ihtiyaçları büyük bir ihtimamla karşılanmaktadır. Tüm servislerimizde hostes bulunmaktadır.

Temizlik

Okulumuz Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Okulum Temiz” belgesine sahiptir. Covid19 önlemleri kapsamında; hijyen ortamının oluşturulması ve korunması, okulumuzun virüs, mikrop, mantar, akar ve bakterilerden arınması dezenfekte işlemlerinin yapılması uzman temizlik elemanlarımız tarafından ULV cihazı ile yapılmaktadır.

Yemek

Diyetisyenler tarafından düzenlenen menüler, kadrolu aşçılarımız tarafından hazırlanıp öğrencilerimize servis edilmektedir. Yemekhanemizde oturma düzeni Covid19 kuralları çerçevesinde hazırlanmış olup gözetmen öğretmenlerce takibi yapılmaktadır.